Model unisex - hit czy kit?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: coralie »

Ale tacy faceci mimo wszystko wyglądają męsko. Co innego jak facet chce sobie dodać złowrogiego spojrzenia eyelinerem czy kredką, a co innego jak wykonuje pełny makijaż.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: dafne »

A Pejic ostatnio wziął się za reklamowanie bielizny... kobiecej, a konkretnie biustonoszy push-up. No u niego na pewno jest co wypychać... Jak dla mnie to już przekracza granice - to już nie model unisex, ale kobieta tylko że z nieprawidłowym sprzętem w majtkach. Ja takiego stanika bym nie kupiła, chociażby z uwagi na kampanię, bo moim zdaniem uwłacza ona kobiecości.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: olivia »

:o hehehe co jeszcze wymyślą - to teraz kolej na babskie stringi, Pejic będzie miał problem, no chyba że już jest w pełni kobietą? Powinien się zoperować i byłoby po plotkach.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: lemur »

Dla mnie to też przegięcie. Facet reklamuje biustonosze, to może kolejnym krokiem będą płaskie babki reklamujące męskie stringi albo bokserki? Miałam kiedyś współlokatorkę, która chodziła po akademiku w bokserkach swojego chłopaka... brak słów... chyba nie muszę tego komentować? Gdzie te kobiety, prawdziwe takie?
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: JolaZ »

O łe... dziewczyna w bokserkach. Fuj. :?
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: kiziamizia »

Mnie już nic nie zdziwi - widziałam Madoxa w roli Brigitte Bardot. Co najgorsze - wyglądał całkiem dobrze. To jest chore!
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: Kenza »

Teraz to już będzie jazda bez trzymanki. Wszystkiego można się spodziewać po takich modelach. Ale myślę że trend powoli gaśnie.Nawet jeśli Pejic będzie miał naśladowców, nie powinni zrobić sporej kariery. Chyba bardziej niż stanik u Pejica brzydzą mnie bokerki u dziewczyny. :lol:
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: Eewa »

Tak to jest, że dla nas-kobiet bardziej bulwersujące są niechlujne babochłopy, a dla facetów-metroseksualni i tacy jak np. Pejic.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: JolaZ »

Dla normalnych facetów taki "mężczyzna" jak Pejic to zagrożenie dla gatunku. Mój chłopak stwierdził (kiedy mu pokazałam kampanię z biustonoszami), że trzeba cytuję "usuwać złe DNA ze społeczeństwa". Chyba podobnie myśli przynajmniej z 85% Polaków płci męskiej.
Awatar użytkownika
emilee92
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:40
Kontakt:

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: emilee92 »

Ja coraz więcej widzę wypowiedzi i fotek jakiś uni lub i nie "uni", że w PL przydała by się znowu obowiązkowa służba wojskowa bo Ci faceci a raczej chłopaczki to są coraz bardziej zniewieściali i takie z nich padła. Nie macie pojęcia ilu z nich chodzi na solarium i nawet młotka trzymać nie potrafią bo sobie zaraz krzywdę zrobią wy żelowane cioty jak dla mnie i tyle.
Ja na szczęście trafiłam na prawdziwego faceta a nie jakąś ciotę :D i wiem, że jak na ulicy czy gdzieś mnie ktoś zaczepi to on mnie obroni a nie ja jego :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”