Wasze ulubione sklepy :)

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. W tym temacie warto wymienić się doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.
Awatar użytkownika
emilee92
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:40
Kontakt:

Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: emilee92 »

Hej dziewczyny. Z racji tego, że mam dziś bardzo dużo wolnego czasu i wenę do pisania aktywnie się udzielam mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe ani tym bardziej nasz admin czy moderatorzy ot tak po prostu chwilka wolnego czasu, wena i to co lubię czyli forum na którymi jest ciekawie i są ciekawe osoby z którymi można ciekawie porozmawiać.
No ale ale już koniec tych mich wywodów nie na temat :)
Chciałam się od Was moje drogie dowiedzieć w jakich sklepach lubicie robić zakupy. Buty, bielizna wszystko co lubicie i polecacie :)
Ja np. uwielbiam bieliznę z esotiq no jest ona moim faworytem. Niestety jeżeli chodzi o kostiumy kąpielowe to się odrobinę zawiodłam :( no ale bieliznę mają wspaniała ahh i te ich seksowne koszulki nocne wiecie takie koronkowe :)
buty zazwyczaj kupuję w CCC chociaż w adidasach uwiodła mnie firma nike i jedną parę mam już chyba 4 lata i był okres kiedy wygodniej było mi w nich chodzić w zimę niż w kozakach :D. Oprócz moich niezniszczalnych mam jeszcze kilka par adidasków ale te są moimi faworytkami bo pomimo ciągłego użytkowania wyglądają jak nowe może nie prosto z półki ale nowsze niż starsze.
Bluzki, spodnie, koszulki itd. to już raczej przypadki chociaż uwielbiam butik i carry chociaż spodnie najczęściej kupuje na targu, bazarku albo w jakimś przypadkowym sklepie chociaż kiedyś ( sporo lat wstecz ok 6-7) w mojej szafie królowały spodnie i kurtki firmy vertus nie mam pojęcia czy nadal istnieje chociaż spodnie mieli bardzo dobre jakościowo bo były niesamowicie wytrzymałe. No i oczywiście moja ukochana firma po prostu uwielbiam ich za ich styl czyli H&M ale ale bardzo lubię też seconhand'y :D.
No a z kosmetycznych bardzo lubię drogerię Natura i Rossman :)
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: Eewa »

Jeśli chodzi o ciuchy to preferuję: Carry, Promod i Zara. Buty kupuję od pewnego czasu w Quazi i bardzo polecam ten sklep bo mają oryginalne propozycje za przyzwoite ceny. Na CCC i Deichmann niestety bardzo się zawiodłam, bo buty szybko się psuły, były jednosezonowe.
Nie ukrywam, że czasami odwiedzam tzw. szmateksy, ale rzadko kiedy coś w nich kupuje. Lubię sieć szmateksów BigaStyl (mają sklepy zwłaszcza na górnym śląsku) bo tam za śmieszne pieniądze można dorwać np. elegancką marynarkę marks&spancer nieużywaną! bo z oryginalną metką! Zdarzyło mi się tam kupić takie cudo i chętnie je zakładam. Jednak w takim miejscu trzeba mieć szczęście, czas i cierpliwość.
Kosmetyki najczęściej kupuję w Rossmannie lub Superpharm. W wolnych chwilach lubię przeglądać gazetki reklamowe i planować sobie zakupy. ;)
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: megan »

Ja ciuszki najchętniej kupuję w orasyu, ale nie zamykam się na inne marki. We Wrocławiu chętnie robię zakupy w AE Woman, który ma bardzo ładne projekty za niewielkie ceny. Buty lubię kupować w CCC, a kosmetyki w rossmannie lub drogerii sephora. Superpharm też lubię.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: coralie »

Mój ulubiony sklep z ciuszkami to zdecydowanie Mohito, jak dla mnie mógłby być jednym sklepem w galerii handlowej i nic więcej do szczęścia nie potrzebuję. Jeśli chodzi o buty to najczęściej Quazi.
A jedzonko - Alma albo Delima (ta druga zgapia od pierwszej, temu są podobne). Uwielbiam ten klimat, te wnętrza, jakbym chodziła po spiżarni babci. W tych sklepach nie jest tak cholernie jasno jak w hipermarketach. Kupując tam czuje się jakoś wyjątkowo, chociaż nie powiem, niektóre produkty jednak są zbyt wysokopółkowe jak na moją kieszeń. Lubię też Epi bo mają duuuzy wybór serków i jeden taki serek, który uwielbiam, a którego nigdzie indziej nie znalazłam. :)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: kotsimon »

Jeśli chodzi o bieliznę to ja ostatnio kupiłam seksowny komplecik w butiku Donna w centrum Korona we Wro. Mają niezły wybór i rozsądne ceny. Niestety bielizna potrafi być baardzo droga, zwłaszcza markowa. Natomiast w Donna można pozwolić sobie na większe zakupy za jednym zamachem.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: megan »

Ja bieliznę kupuję w Esotiq, mają bardzo seksowne komplety :) teraz markę reklamuje Dżoenna.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: megan »

Nie mogę się doczekać kolekcji Versace w H&M, myślę że na pewno się skuszę na jakąś kreację, bo to szansa żeby mieć coś od Versace ale w trochę bardziej dostępnej cenie. Już widziałam projekty z tej kolekcji na internecie i niektóre są bardzo interesujące.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: olivia »

A ja dzisiaj byłam w h&m i nie było tam jeszcze tej kolekcji. :? Też czekam.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: JolaZ »

Ulubione sklepy? No to tak:
Ciuchy kupuję w Vero Moda, Bershka, czasami (okazjonalnie) w Simple. Lubię też bardzo Mango, Zarę i Mohito.
Bielizna - Intimissimi
Jedzenie - Alma, Delima
Kosmetyki - Sephora, Rossmann
Buty - Quazi
HollyPolly
Posty: 14
Rejestracja: 13 maja 2011, 09:22

Re: Wasze ulubione sklepy :)

Post autor: HollyPolly »

Ja zupełnie nie mam przekonania do sieciówek, wyjątek robię dla Mango i ich dżinsów - są jakby na mnie szyte :) Właśnie tak patrzę po sobie, co dzisiaj ubrałam i okazuje się, że albo SH albo coś z netu - teraz poluję na przeceny ze stilago.pl. mieli niedawno torebki Calvina Kleina, teraz widzę, że mają dużo biżuterii, ale poczekam trochę na jesienne kolekcje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ruszamy na zakupy!”