Jakie kosmetyki polecacie.

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: dafne »

Ale nawet sam efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry to wiele. Nawet jeśli kobieta ma trochę tłuszczyku tu i tam, ale widać że dba o siebie i ma gładką skórę, to wygląda ładnie i estetycznie.
A wracając do naszego tematu to polecam nawilżający balsam lipidiose nutritive Vichy. To mój ideał, bo ma lekką konsystencję, błyskawicznie się wchłania i świetnie nawilża.
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: Hanka »

Mój ostatni zakup z jakiego jestem zadowolona to korektor lekko rozświetlający ArtDeco, dobrze maskuje cienie pod oczami, ntwarz nie wygląda na zmęczoną.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: JolaZ »

Pojawiła się nowość w stylizacji paznokci: folia! Aplikacja jest dziecinnie prosta, natomiast dobór wzorów folii całkiem spory. Taki manicure jest dość trwały, nie wymaga używania innych kosmetyków. Nieźle chroni i utwardza paznokcie. Możecie wybrać błyszczące srebrne cz złote folie lub wzorzyste, bardziej matowe. Kupić można w sklepie: www.prettywomankinetics.pl lub w firmowym sklepie Blixz, który wysyła do polski.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: kiziamizia »

Szkoda, że na razie nie można tego kupić w drogeriach, ale pewnie za jakiś czas pomysł się przyjmie. Ja bardzo chętnie zakupię takie folie, o ile będą w rozsądnej cenie, bo nie lubię przepłacać. Sama nie mam talentu do robienia paznokci zawsze gdzieś wyjadę lakierem, albo nierówno naniosę temu doceniam takie gotowe rozwiązania.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: joanna »

Ja ostatnio upodobałam sobie lakiery OPI inspirowane Piratami z Karaibów, wydaje mi się że mieli też kolekcję inspirowaną Shrekiem, a teraz na warsztat wzięli Muppety. Lakiery w kolorach ulubionych pluszaków będą dostępne już wkrótce. Ja zapoluję na zieleń w stylu Żaby Kermit :D
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: Kenza »

A co powiecie na kosmetyk, którego receptura jest dopasowywana specjalnie do waszej skóry. Coś takiego już istnieje - to Dermika Compose, czyli Kosmetyk Personalizowany. Teraz można znaleźć kosmetyk idealny, radzący sobie z indywidualnymi problemami skórnymi. Oto opis:

"Na czym to polega? Tajemnicą jest dopasowanie składu kosmetyku do indywidualnych potrzeb skóry konkretnej osoby – a kosmetyk tworzony jest przez w salonie kosmetycznym niemal na oczach klientki. Oczywiście na początek konieczny jest wywiad, później kosmetyczka łączy składniki Indywidualnego Aktywnego Kompleksu (w zależności od potrzeb - 2, 3 lub 4 koncentraty) i zaleca stosowanie pozostałych preparatów z serii Compose.

Składniki unikalnej receptury Indywidualnego Aktywnego Kompleksu wybierane są spośród ośmiu Aktywnych Koncentratów (15 ml): detox, normalizacja, redukcja naczynek, redukcja zmarszczek, regeneracja, rozjaśnianie i odnowa, ujędrnianie oraz ultranawilżanie.

Pełny, indywidualny program zaawansowanej pielęgnacji składa się z 3 kroków:
- oczyszczania - delikatny płyn micelarny (200 ml),
- intensywnego działania - skomponowany Indywidualny Aktywny Kompleks,
- aktywna pielęgnacja - ultra-aktywny krem dzień/noc (50 ml) oraz przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na powieki (15 ml).

Cena Indywidualnego Aktywnego Kompleksu: ok. 90 zł."
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: joanna »

Aż dziwne że tak niewiele to kosztuje, no to może być fajne. Brawo za pomysł i odwagę bo to spore i kosztowne przedsięwzięcie.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: megan »

Ten pomysł Dermika Compose jest bardzo interesujący. Wiele osób ma kilka różnych problemów skórnych i wtedy trudno zdecydować jaki krem wybrać, a może mieszać kilka kremów? Ja też mam ze skórą problemy - z jednej strony rzadko bo rzadko ale jednak pojawiają się na buzi jakieś pajączki, z drugiej mam raczej suchą skórę, ale czasami wyskoczy jakiś pryszcz... No i jaki krem mi radzicie? do cery wrażliwej, naczynkowej, krem nawilżający czy matujący lub antybakteryjny który jeszcze bardziej wysuszy mi skórę? Dermika Compose to coś w sam raz dla takich osób jak ja. Na pewno się zainteresuję tym wynalazkiem.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: dafne »

Ciekawe jak jest z dostępnością tego produktu. Gdzie konkretnie można sobie coś takiego zamówić? No i ciekawe jaka jest końcowa cena tego bajeru, bo nie chce mi się wierzyć, że skończy się na 90 zł. :roll:
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: Hanka »

Joanna - dużo rekomendacji, na pewno co wypróbuję.Powiedz tylko czy ten błyszczyk z artdeco faktycznie powiększa usta?

A jeśli chodzi o to co ja sama polecam, to ostatnio odkryłam bardzo fajną maskę na dlonie od Ziaji - oliwkową, nakłada się dość grubą wartwą na dłonie, czeka 15 minut i potem wmasowuje w skórę. Bardzo pomaga na przesuszoną i szortką skórę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”