Jakie kosmetyki polecacie.

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: joanna »

Hanka - pisałam o hot chili lip booster Artdeco i to naprawdę działa - na forum jest nawet osobny wątek o błyszczykach wypełniających "powiększających" usta i tam też wspominałam o Artdeco. Chili drażni skórę ust i efekt "napuchniętych" warg utrzymuje się przez parę godzin - zależy jak często odświeżasz makijaż ;)
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: dalia »

To co przeczytałam na temat Dermika Compose jest bardzo ciekawe. Wcześniej o tym nie słyszałam.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: JolaZ »

Mnie też to zainteresowało, ale nie mogę znaleźć info na temat tego, gdzie można "Zrobić" kosmetyk dermika compose. Jeśli któraś z Was dowie się to podzielcie się informacją! ;)
Awatar użytkownika
babina
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: babina »

Polecam kosmetyki naturalne marki Alterra, dostępne w Rossmanie (fajny skład, nieduże ceny). Do tego niezawodna maść cynkowa (wypryski, zaczerwienienia) i maść z witamina A (przesuszenia)
tiande86
Posty: 5
Rejestracja: 14 paź 2012, 23:33

Kosmetyki TianDe

Post autor: tiande86 »

Witam Serdecznie polecam kosmetyki tiande super jakosc i efekt produktów na polskim rynku ponad 250 produktów firmy z Tybetu. Zabieg Master klas piorytetowy zabieg kosmetyków. Takiej samej jakości jest ponad 200 innych produktów.
https://www.facebook.com/TianDeNiebianskaDoskonalosc zapraszam na strone

napisz-zadzwoń-poznaj


tiande86@o2.pl 798344516 badz PW
InstytutGlamour
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2012, 07:28

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: InstytutGlamour »

polecam odżywkę do paznokci z Eveline - Paznokcie lśniące i twarde jak diamenty. Super sprawa. Widoczny efekt już po kilku dniach stosowania. Ja osobiście mam już 2 czy 3 flakonik. Nakładam odżywkę zamiast lakieru, nie dość, że się utwardzają to się ładnie mienią.
darka
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2012, 14:14

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: darka »

Dziewczyny, oprócz tych błyszczyków powiększających usta z Artdeco, mają też ofercie super błyszczyki Glamour Gloss - dają piękny połysk i utrzymują się na ustach przez długi czas :)
pudell
Posty: 21
Rejestracja: 22 paź 2012, 12:22
Kontakt:

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: pudell »

Ja osobiście używam tylko te naturalne kosmetyki do twarzy _www.ekodladomu.pl/46-pielegnacja-twarzy dlatego, że mam straszne problemy ze skórą i często łapię jakieś uczulenia. Polecam Wam je, ale wiadomo, że najlepiej jest testować na sobie co najlepsze ;)
Sulli
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2014, 12:24

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: Sulli »

Zdecydowanie mogę polecić maść z witaminą A oraz krem ochronny bambino.
bukiet
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2014, 08:57

Re: Jakie kosmetyki polecacie.

Post autor: bukiet »

ja polecam nie jedną firmę a kilka, bo mam wrażenie ze każda firma specjalizuje się w czymś innym. np z Inglota świetna jest kredka do brwi, z sephory kredka do oczu, mascara loreal, podkład astor, ale tak naprawdę żeby wydać opinie trzeba zastosować i wydać kasę, ale trzeba dopasować do swoich potrzeb, ja np nie potrzebuje mascary wydłużającej, tylko pogrubiając, albo zwykłą, a wszędzie reklamują z reguły wydłużająca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”