Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: dafne »

Z lakierów do włosów dobry jest ten z Tafta, taki czerwony.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: Kenza »

Ładnie nabłyszcza też jedwab w płynie, np. z biosilka. To wydajny produkt, bo używa się go tylko kropelkę, a włosy bardzo ładnie błyszczą, zwłaszcza, gdy są wyprostowane.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: megan »

Koleżanka poleciła mi krem odżywczy silnie regenerujący Rigenol, to nabłyszczanie podobno jest takie uboczne, ale bardzo widoczne. Czy ktoś z Was może próbował tej odżywki? Z tego co widziałam to nie ma jej w sklepach, musiałabym chyba zamówić na internecie (koszt: za 500 ml prawie 40 zł).
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: coralie »

W salonach fryzjerskich można też wykonać różne zabiegi nabłyszczające. Wiem, że Joico ma w swojej ofercie taką kurację. Poza tym w sklepach internetowych z kosmetykami profesjonalnymi (takimi dla salonów) są silnie nabłyszczające lakiery do włosów.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: kiziamizia »

Ja odkąd mam prostownicę z jonizacją to nie muszę używać dodatkowych nabłyszczaczy, bo po wyprostowaniu włosów one bardzo ładnie błyszczą.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: joanna »

Dobra jest też odżywka Lśniący Blask Timotei. Na prawdę dodaje blasku włosom, ponadto ułatwia rozczesywanie, włosy dzięki niej stają się miękkie, wygładzone i przyjemne w dotyku. Poza tym kosmetyk jest bardzo wydajny i ładnie pachnie. Używam go zazwyczaj razem z szamponem z tej samej serii.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: lemur »

kiziamizia pisze:Ja odkąd mam prostownicę z jonizacją to nie muszę używać dodatkowych nabłyszczaczy, bo po wyprostowaniu włosów one bardzo ładnie błyszczą.

Zgadzam się w zupełności. Jonizacja wiele zmienia. Włosy są o wiele ładniejsze. Moim zdaniem nawet poprawia się ich kondycja, tak zauważam po sobie.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: olivia »

A czy znacie jakąś maskę nabłyszczającą do włosów? Bo miałam kiedyś taką maskę z Herbal Essences niby była dla poprawy koloru włosów farbowanych, ale włosy po niej fajnie błyszczały, jednak od jakiegoś czasu nie widzę tej maski w drogeriach a sprawdzałam już kilka razy w różnych miejscach.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: kiziamizia »

dafne pisze:Z lakierów do włosów dobry jest ten z Tafta, taki czerwony.

Dzisiaj na zakupach zauważyłam na promocji właśnie ten lakier Shine z Tafta i skusiłam się za Twoją radą. Oczywiście, jak to ja, zaraz po powrocie do domu, psiknęłam na włosy i powiem szczerze, że tak jak moje włosy po prostownicy z jonizajcą ładnie błyszczą to po tym lakierze jest jeszcze lepiej! I kolor włosów jakoś tak bardziej wydobyty jest. Naprawdę polecam!
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: Kenza »

Znalazłam nowy sposób na dodawanie blasku włosom, mianowicie olejek kokosowy (firma obojętna, ja dorwałam w aptece olejek marki Vatika).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”