Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Porozmawiajmy o pielęgnacji włosów, najmodniejszych fryzurach i najlepszych fryzjerach.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: kiziamizia »

dafne pisze:Z lakierów do włosów dobry jest ten z Tafta, taki czerwony.

Dzisiaj na zakupach zauważyłam na promocji właśnie ten lakier Shine z Tafta i skusiłam się za Twoją radą. Oczywiście, jak to ja, zaraz po powrocie do domu, psiknęłam na włosy i powiem szczerze, że tak jak moje włosy po prostownicy z jonizajcą ładnie błyszczą to po tym lakierze jest jeszcze lepiej! I kolor włosów jakoś tak bardziej wydobyty jest. Naprawdę polecam!
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: Kenza »

Znalazłam nowy sposób na dodawanie blasku włosom, mianowicie olejek kokosowy (firma obojętna, ja dorwałam w aptece olejek marki Vatika).
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: lemur »

Spróbowałam serum nabłyszczające z l'oreal professionnel i powiem, że tych 50 zł jest warte. Fryzjerka mi go poleciła i obiecała, że wystarczy mi jedna buteleczka na cały rok! bo tego używa się po kropelce. Ja zamierzam używać codziennie więc zobaczymy, czy aż tak wydajny jest. Kosmetyk ślicznie pachnie i nabłyszcza, ale mógłby nabłyszczać bardziej. Aha, polecam kupić na allegro, bo w salonie jest ciut drożej, a kosmetyk nie jest dostępny w drogeriach.
Szmaragdowa
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2011, 11:53

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: Szmaragdowa »

myślę, że warto zaczac od kosmetyków pielęgnacyjnych , które nadaja połysk tak chyba będzie najlepiej , żeby znacznie nie obciążyć włosów, proponuje taką odżywkę http://www.veba.pl/product-pol-6598-Shine-Define-Leave-in-Conditioner-SP-125-ml.html dobrze nawilża i nabłyszcza włosy
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: kiziamizia »

Wypróbowałam dwa nowe kosmetyki, które teraz mogę polecić: jedwab CHI i spray nablyszczajacy z JOANNY - oba są niedrogie, a włosy po nich przepięknie błyszczą. :)
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: joanna »

A czy któraś z Was próbowała nabłyszczacza firmy Brocato? Chodzi mi dokładnie o serum Shine Drops Brocato. Zależy mi na takim mocnym, powiedziałabym nawet "scenicznym" nabłyszczaniu i fryzjerka poleciła mi właśnie Brocato, ale niestety to serum kosztuje dosyć sporo - 45 zł za maleńkie opakowanie chyba 50 ml. Nie wiem czy się zdecydować?
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: kiziamizia »

Miałam kontakt z Brocato u fryzjerki - kiedy szłam na jedno wesele nabłyszczała mi tym kok. Powiem, że efekt był dosyć sztuczny, a włosy takie posklejane, więc no tak sobie...
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: olivia »

Nie zgodzę się - ja właśnie byłam zadowolona z brocato. Włosy były po nim elastyczne i błyszczące, u mnie wyglądały naturalnie, a nie scenicznie. Jestem prawie, że pewna kiziamizia że fryzjerka nałożyła Ci go a dużo, a to kosmetyk natłuszczający więc trzeba oszczędnie z nim się obchodzić. Ja polecam, bo włosy ładnie błyszczą. Zwłaszcza na prostych ślicznie i naturalnie to wygląda.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: megan »

Kenza pisze:Znalazłam nowy sposób na dodawanie blasku włosom, mianowicie olejek kokosowy (firma obojętna, ja dorwałam w aptece olejek marki Vatika).

Olej koksowy powinno się wcierać we włosy codziennie. Jeśli będziemy go wcierać także w skórę głowy to może on przyspieszyć wzrost włosów i wzmocnić je. Ale błyszczą bardzo ładnie po tym olejku. Olej kokosowy najlepiej nanieść na ciepło, wymasować głowę i zostawić na całą noc.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Naturalne i kosmetyczne nabłyszczacze

Post autor: Kenza »

Czasami lubię dać odpocząć moim włosom od lakierów, pianek itp. właśnie zrobiłam sobie taki tydzień luzu dla włosów i myłam je szamponem dla dzieci. Musze powiedzieć, że różnica jest wielka, są bardzo miękkie i bardzo błyszczą, wyglądają po prostu zdrowo. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o włosach”