co do kąpieli?

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: co do kąpieli?

Post autor: JolaZ »

Ja do kąpieli dodaję sól z Morza Martwego bo jest bogata w niezbędne pierwiastki: magnez, wapń, jod, sód i potas, poza tym zawiera algi, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, a także mieszankę olejków eterycznych.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: co do kąpieli?

Post autor: dalia »

Ja uwielbiałam kąpiele z dużą ilością piany ale niestety większość płynów nie jest zbyt zdrowa dla naszej skóry. Teraz chętniej kąpiel z solą. A olejki do kąpieli które polecacie?
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Re: co do kąpieli?

Post autor: gegusia »

z Gala można wygrać fajne produkty w konkursie, trzeba napisać tekst na temat i polubić stronę na facebooku :) http://www.facebook.com/events/215167981886186/
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: co do kąpieli?

Post autor: megan »

dalia pisze:Ja uwielbiałam kąpiele z dużą ilością piany ale niestety większość płynów nie jest zbyt zdrowa dla naszej skóry. Teraz chętniej kąpiel z solą. A olejki do kąpieli które polecacie?

Zależy jakie olejki lubisz, ja wybrałam Tutti Frutti z Farmony i bardzo go lubię za zapach i obfitą pianę. Skóra po nim mięciutka i pachnąca. ;)
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: co do kąpieli?

Post autor: dalia »

Raz miałam coś z farmony ale mnie nie przekonała. Hm.. może dam drugą szansę i kupię olejek. :) Kumpela dostała od faceta bardzo elegancką sól z algami i lawendą 100% pure, bo ona weganka. Pachnie zabójczo i bardzo przyjemna taka kąpiel.
Teraz szukam coś z nutą korzenną na zimowe relaksujące kąpiele.
trudi
Posty: 17
Rejestracja: 05 kwie 2012, 18:18

Re: co do kąpieli?

Post autor: trudi »

Ja lubię te płyny egzotyczne z apart. Piana, piana, piana! :)
Blossom
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2012, 13:18

Re: co do kąpieli?

Post autor: Blossom »

Mam bardzo suchą skórę więc zawsze szukam mocno nawilżających kosmetyków. Uwielbiam do kąpieli dodawać takie kuleczki z sephory albo douglasa. Wrzuca się 1-2 dnie do kąpieli, w środku mają olejek i pod wpływem ciepłej wody rozpuszczają się w niej. No i woda jest pachnąca i taka trochę tłusta, jak po dodniu olejku. Po wyjściu z wanny od razu mam nawilżoną skórę.
juropa
Posty: 40
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:33

Re: co do kąpieli?

Post autor: juropa »

Tak sobie Was czytam i zaczynam tęsknić za wanną, mi pozostał jedynie prysznic... ale pamiętam jak jeszcze miałam wannę to lubiłam stosować te musujące tabletki do kąpieli :)
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: co do kąpieli?

Post autor: dalia »

Zawsze możesz wybrać się na basen gdzie jest jacuzzi.
Awatar użytkownika
anastazjaa
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2012, 11:43

Re: co do kąpieli?

Post autor: anastazjaa »

Niestety mam tylko prysznic :( Ale gdybym miała wanne to uzywałam bym soli, albo mleka koziego :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”