SOS dla zmęczonej cery.

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
Serducho125
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2011, 11:40

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: Serducho125 »

Witam Was.

Musze powiedzieć że pierwsze wrażenie nie było przyjemne…jakby mi ktoś pumeksem szorował po twarzy …ale co tam drobne niedogodności….. :D
Kosmetyczka uprzedzała mnie że przez 2-3 dni mogę mieć delikatnie podrażnioną cerę która dodatkowo będzie się złuszczać - faktycznie tak było. Na szczęście dostałam od niej kilka próbek kremu polecanego szczególnie po zabiegach takich jak mikrodermabrazja. Kupiłam też z Dermiki odżywczo nawilżający krem do cery ze skłonnościami m.in. do przesuszania. Dzisiaj delikatne złuszczanie występuje tylko w dwóch miejscach a poza tym buźka jest delikatniejsza, jaśniejsza, poginęły mi takie dziwne małe krostki - ogólnie WIELKI PLUS. :D
Powiem więcej moja kosmetyczka robiła mi już kilkakrotnie kawitacje czasem piling jakims tam kwasem ;) …efekty były ale nigdy takie jak po mikro. Na pewno w styczniu najdalej w lutym zapisze się na kolejny zabieg :D

Teraz mój jedyny problem to cienie pod oczami ...buźka robi się ładna śliczana i te plamiska pod oczami....tak mam od urodzenia a ostatnio wkurzają mnie na maksa :x
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: megan »

Cienie pod oczami to problem wielu z nas - o tym, co może Ci pomóc wyczytasz w tym wątku: http://forum.przewodnikurody.pl/viewtopic.php?f=34&t=86
dziewczyny polecały tam m.in.krem pod oczy z orchideą z eveline i ja się skusiłam i jest poprawa.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: olivia »

Cienie pojawiają się bez względu na wiek, a pozbyć się ich na stałe chyba nie da rady. Czasami po jakimś kremie znikają na jakiś czas, a potem pewnego ranka wstajesz i widzisz ze znowu masz z nimi problem.
Serducho125
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2011, 11:40

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: Serducho125 »

Moje cienie to niestety wada wrodzona, mam jej od urodzenia :evil: . Kiedyś „zaszalałam” i poddałam się zabiegowi laserowemu, który miał je rozjaśnić efekt faktycznie był widoczny bez makijażu wyglądały tak jakbym je zatuszowała. Niestety nie był trwały utrzymał się może przez 1-1,5 miesiąca. Później próbowałam zabiegów rozjaśniających firmy Thalgo...to już w ogóle była porażka…jeden dwa zabiegi faktycznie troszkę rozjaśniły cienie, ale niestety dla podtrzymania takiego efektu częstotliwość zabiegów powinna być taka że niestety normalnie zarabiający człowiek nie jest w stanie tego wytrzymać ( jedne zabieg kosztował 250 zł) :roll:
Staram się zatuszować je makijażem….chociaż cały czas szukam TEGO JEDYNEGO korektora lub podkładu kryjącego, który będzie utrzymywał się stosunkowo długo i nie będzie robił na buzi efektu maski. ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: Kenza »

Z reguły cienie pod oczami to problem, który dziedziczymy. Ja bym dała sobie spokój z zabiegami, bo szkoda pieniędzy. Lepiej wydać na dobry krem pod oczy np. z clinique "all about eyes" no i korektor. Raz się szarpnęłam na Effacernes Longue Teune Lancome trzyma się cały dzień i trzeba niewiele kosmetyku, żeby zakrył cienie. No ale cena, cena bardzo wysoka - 145 zł jednak starcza na baaardzo długo.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: lemur »

Ja radzę pomyśleć o jakimś dobrym kremie najlepiej z koenzymem Q10.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: JolaZ »

Sen może zdziałać cuda, ale myślę że mikrodermabrazję powinnaś wykonywać regularnie, niestety nie wystarczy raz a dobrze... taki zabieg trzeba powtarzać.
Serducho125
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2011, 11:40

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: Serducho125 »

.... na kolejną mikrodermabrazję jestem juz zapisana na 20 stycznia - żałuje tylko że wcześniej nie zdecydowałam sie na ten zabieg... POLECAM :D

...co najważniejsze WSZYSTKIEGO NAJ NAJ W NOWYM ROKU...BĄDŹMY JESZCZE PIĘKNIEJSZE :D
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: olivia »

hehe... to się nazywa trafione życzenia!! :D
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: dalia »

Odżywczy krem tak ale myślę, że warto też wysilić się troszkę i wykorzystać siłę domowych maseczek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”