Makijaż profesjonalny

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
marta5558
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2011, 16:17

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: marta5558 »

Drogie kobietki korzystając z okazji chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami.
Będąc żoną i matką chciałam zrobić coś więcej dla siebie, by móc dowartościować się w okresie dość trudnym dla mnie. Za namową koleżanki wzięłam udział w pewnym projekcie.
Początkowo wydawało mi się, że nie ma to żadnej przyszłości, kolejna bzdura itp.
Jednak z czasem zaczęło przynosić to efekty! Bo cóż może być dla nas przyjemniejszego jak nie kosmetyki!! Moim zadaniem jest sprzedaż kosmetyków renomowanej marki.
Zajmując się domem i dzieckiem zaczęłam zarabiać, jest to dobre uzupełnienie naszego budżetu, a przy okazji przynosi mi dużo satysfakcji. Moja pierwsze zarobione pieniążki to 370 zł, po 3 miesiącach osiągnęłam wyniki ponad 600zł, a obecnie stawka rośnie z każdym tygodniem.
Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana, wszystko wytłumaczę i odpowiem na każde pytanie by tak jak ja móc rozkręcić swoją „mini firmę”.
gg: 835788
mail: mariodmc@gazeta.pl
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: olivia »

Także przez jakiś czas pracowałam podobnie - jako konsultantka jednej firmy i również dawało mi to dużo satysfakcji oraz wypełniało dziurę w budżecie studenckim :) Ale w moim przypadku praca wyglądała w ten sposób, że doszłam do ściany... do granicy finansowej, której nie mogłam już przekroczyć mimo starań. To skłoniło mnie do poddania się i szukania innej pracy.
A jeśli chodzi o kosmetyki profesjonalne to przed ważnymi wydarzeniami wykonuję makijaż kosmetykami Mac. Po prostu mam do nich zaufanie, a że nie jestem profesjonalistką w takich dziedzinach to gdy raz znajdę coś, co daje mi zadowalający efekt to się tego trzymam.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: Eewa »

Ja mam cienie i ziemię egipską z firmy Bikor i jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z egyptische erde która przyciemnia skórę tak bardzo jak tego chcemy. Im więcej warstw się nakłada tym ciemniej.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: JolaZ »

Ja mam podkład z Matisa fluide perfection i bardzo jestem zadowolona. Kosztuje ok. 100 z
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: kotsimon »

Bikor produkuje też bardzo fajne cienie. Piękne kolory mają. Ja zamawiam na necie zawsze czterokolorową paletę, w której jest taki ciemno-zielony metaliczny kolor, biały, srebrny i turkusowy. Piękne są. I nie kosztują wcale tak dużo. 65 zł trzeba zapłacić za taką paletę.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: lemur »

Przypadły mi do gustu cienie i konturówka do oczu w kolorze błękitnej laguny z Kobo professional. Taki kolor pasuje zwłaszcza osobom o jasnej cerze i oprawie oczu.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: kotsimon »

Czy któraś z Was używała kiedykolwiek podgrzewanej zalotki do rzęs? Niedawno dowiedziałam się, że wywijanie rzęs na ciepło daje lepsze efekty. Podobno można też nagrzać zwykłą metalową zalotkę ciepłym strumieniem powietrza z suszarki. Oczywiście trzeba sprawdzić czy zalotka nie jest za gorąca, żeby nie oparzyć powieki. Widziałam podgrzewaną zalotkę w ofercie oriflame i panasonic (80 zł!) Czy takie urządzenie nie zniszczy mi rzęs i czy warto w nie zainwestować?
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: megan »

Podgrzewana zalotka daje o wiele lepsze efekty niż zwykła. U mnie rzęsy się nie zniszczyły, wręcz przeciwnie w przypadku zwykłej zalotki czasami jakaś się ukruszyła a tutaj było ok ;) polecam
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: Kenza »

Ja podgrzewam suszarką zwykłą zalotkę, którą zakupiłam za jakieś 10 zł. Moim zdaniem nie warto inwestować w podgrzewane. Przyznaję, że wywijanie rzęs na ciepło jest łatwiejsze. ;)
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Makijaż profesjonalny

Post autor: megan »

Eewa pisze:Ja mam cienie i ziemię egipską z firmy Bikor i jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z egyptische erde która przyciemnia skórę tak bardzo jak tego chcemy. Im więcej warstw się nakłada tym ciemniej.


Ziemia egipska górą! To jeden z najważniejszych kosmetyków w mojej kosmetyczce. Nic tak nie wyrównuje kolorytu skóry jak ten puder.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”