top model zostań modelką

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: top model zostań modelką

Post autor: adpromo »

Dżona teraz reklamuje lody u Korala:) ehh podobno niezłe pieniążki za to wzięła:)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: top model zostań modelką

Post autor: kotsimon »

Strasznie tandetna ta reklama jest. Oprócz tego Dżoana reklamuje bieliznę (także taką mało przyzwoitą), widziałam ją m.in. w bon prixie :D
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: top model zostań modelką

Post autor: mirandas »

ehh nie ważne jaka ta reklama:P ważne, że płacą i że można się pokazać jako TOP Model;D
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: top model zostań modelką

Post autor: adpromo »

ehh przecież Dzoana jest bardzo ładna:) i napewno jest dobrym wizerunkiem dla reklamy firmy Koral:) myślę, że to było dobre posunięcie marketingowe.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: top model zostań modelką

Post autor: olivia »

Ja do niej nic nie mam. Lubię ją na pewno bardziej niż finalistkę Top Model, Paulinę Papierską (chyba tak miała na nazwisko). Kibicowałam jej, kiedy leciał program, ale teraz jak widzę jej dokonania po programie to jestem zawiedziona. Zgadza się na udział w mało ciekawych kampaniach. Na razie nie pokazała co potrafi, o ile coś potrafi.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: top model zostań modelką

Post autor: Eewa »

Papierska od początku mi nie pasowała na modelkę. Chociaż ostatnio stała się twarzą hiszpańskiej marki Custo Barcelona, no to już coś. Przyznaję że od początku do końca nie miałam swojej faworytki, prędzej antyfaworytkę, na nerwy mi działała ta mała blondynka, która nie wiedziała jak wygląda Freja Beha Erichsen. Zresztą Papierska nie lepsza, pakować się w międzynarodowe kontrakty bez znajomości angielskiego? dziwne
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: top model zostań modelką

Post autor: kotsimon »

Ja lubiłam Anie Piszczałkę chociaż ona wielu osobom się nie podoba. Miała fajną sesję w sukniach ślubnych.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: top model zostań modelką

Post autor: Kenza »

A w kolejnej edycji Top Model pojawi się sama Tyra Banks! Cytuję Pudelka: :D
"Producenci polskiej wersji Top model doszli do wniosku, że muszą przebić poprzednią edycję i znaleźć kogoś jeszcze sławniejszego w świecie mody niż Anja Rubik. Zaprosili więc pomysłodawczynię programu, a ta zaproszenie przyjęła. Tyra wystąpi w ostatnim odcinku drugiej edycji show."
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: top model zostań modelką

Post autor: JolaZ »

To poszaleli. Wielka Tyra w Polsce, na prowincji. Ciekawe ile jej za to zapłacą swoją drogą. Ja też kibicowałam Ani bo tylko ona wyglądała jak modelka.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: top model zostań modelką

Post autor: dafne »

Coś w tym jest, że nawet u tej Papierskiej jest coś takiego... niemodelingowego. Sama jej twarz nie wiem czemu, ale mnie zniechęca do patrzenia na to, co reklamuje, a tak nie powinno być. Modelka powinna nie rzucać się w oczy, być jak przezroczysty manekin, dlatego wszystkie modelki są przeciętnej urody, nienadzwyczajne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”