zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. W tym temacie warto wymienić się doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: coralie »

No ja słyszałam, że czasami zamówione na stilago rzeczy nie mają zadowalającej jakości. Moja koleżanka zamówiła sobie markową torebkę, miała być z jakiegoś fajnego materiału, kosztowała ponad 100 zł a w rzeczywistości była wykonana z tworzywa sztucznego. Słyszałam złe opinie na temat tego klubu, lepiej przejrzyj niektóre fora na necie. Nie wiem czy warto ryzykować i zamawiać u nich.
wika666
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2011, 13:58

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: wika666 »

A mi przypadł do gustu styl "japan style" szukałam dość długo fajnych rzeczy na allegro i po sklepach internetowych i znalazłam sklep "Azjatycki Styl" Ciuszki mają super 3 razy zamawiałam.

Podaje link może któreś z Was też się przyda:

Kod: Zaznacz cały

http://azjatyckistyl.pl
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: olivia »

O! Wreszcie ktoś się wypowiedział na ten temat. Dyskutowałyśmy o Japan style, było tu wiele wątpliwości, dobrze że je rozwiałaś, bo mi się podoba jeden płaszczyk właśnie na allegro z JS. :D A co do innych sklepów w necie to słyszałam, że Bershka też będzie miała sklep online.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: joanna »

coralie pisze:No ja słyszałam, że czasami zamówione na stilago rzeczy nie mają zadowalającej jakości. Moja koleżanka zamówiła sobie markową torebkę, miała być z jakiegoś fajnego materiału, kosztowała ponad 100 zł a w rzeczywistości była wykonana z tworzywa sztucznego. Słyszałam złe opinie na temat tego klubu, lepiej przejrzyj niektóre fora na necie. Nie wiem czy warto ryzykować i zamawiać u nich.

Uważajcie na Stilago! Reklamują się jako EKSKLUZYWNY klub a wciskają szajs! Sama się o tym przekonałam.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: kiziamizia »

Wika666 - widzę że w tym sklepie, który poleciłaś jest mega szybka dostawa. Ja właśnie chciałam te same ciuchy zamawiać na allegro ale odstraszyła mnie informacja że czeka się długo na wysyłkę. Teraz to się skuszę na zakupy w tym sklepie, bo mają bardzo ładne projekty, a w chińskich marketach nie mogę znaleźć takich fajnych, zazwyczaj są tandetne.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: dafne »

No ale ceny na tej stronie nie są wcale niższe niż w sieciówkach. Osobiście nie ryzykowałabym, bo materiały wydają się być raczej słabej jakości.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: JolaZ »

wika666 pisze:A mi przypadł do gustu styl "japan style" szukałam dość długo fajnych rzeczy na allegro i po sklepach internetowych i znalazłam sklep "Azjatycki Styl" Ciuszki mają super 3 razy zamawiałam.

Podaje link może któreś z Was też się przyda:

Kod: Zaznacz cały

http://azjatyckistyl.pl


O tych ciuchach Japan Style to pisze się już sporo, ale niestety zazwyczaj są niskiej jakości - powiem tak: jaka cena, taka jakość - niska cena, niska jakość. Ja jeśli kupuje "wschodnią" odzież to w chińskich marketach. Przynajmniej wtedy obowiązuje zasada "widziały gały, co brały". Mam kilka bluzek i jestem z nich bardzo zadowolona, bo są oryginalne, miałam kilka par butów ale wszystkie się rozleciały - no oprócz podróbek Laboutinów z czerwoną podeszwą.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: megan »

No przez internet niestety jest ten minus, że nie sprawdzimy przed zakupem czy nie ma wyciągniętej nitki, albo czy materiał nie jest za cienki.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: coralie »

Może ta informacja się komuś przyda: dzisiaj jest dzień darmowej dostawy. Bez opłaty za przesyłkę można zamówić przez neta m.in. w wittchen i vistuli.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: kotsimon »

Z tymi zakupami przez neta trzeba uważać. Moja kumpela z pracy zamówiła prezent dla męża - tuner tv do laptopa iii... przesyłka przyszła, ale pudełko było puste, tzn. były w nim tylko takie wiórki, którymi się uszczelnia transportowane przedmioty żeby nie latały. Dzwoniła do sklepu internetowego na którym zamawiała i oni stoją twardo na stanowisku, że wysłali!! Teraz wygląda to tak, jakby ona dostała tuner wyjęła a teraz wmawiała sprzedawcy że nie dostała przesyłki, a to nieprawda bo przesyłka przyszła... ale pusta. Trudna sytuacja, ja radziłam koleżance iść w tej sprawie na Policję. Przecież tam pewnie mają dużo takich spraw. A 150 zł piechotą nie chodzi....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ruszamy na zakupy!”