zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. W tym temacie warto wymienić się doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: Kenza »

O kurcze, faktycznie trudna sytuacja... Twoja koleżanka jak najbardziej powinna odwiedzić komisariat, zgłosić to - co prawda z tą pustą paczką to jest tak, że to słowo twojej koleżanki - klientki przeciw słowu sprzedawcy - oszusta, ale jeśli taka osoba oszukała raz, to na 80% zrobiła to kolejny raz i skarg na sprzedawcę będzie więcej. Temu warto iść na Policję! aha i niech twoja koleżanka koniecznie wystawi złą opinię/komentarz jeśli jest taka możliwość na witrynie sklepu a jak nie to niech pisze na forach internetowych.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: JolaZ »

Warto iść z takim problemem na Policję, ale odzyskanie pieniędzy trochę potrwa. Też miałam kiedyś problem z aukcją internetową - nie wysłali w ogóle paczki a ja zapłaciłam przelewem... trwało to parę miesięcy zanim pieniądze wróciły, ale i tak warto było. No ale to zdarzyło mi się ze 2 lata temu to może teraz system działa sprawniej, lepiej i koleżanka nie będzie miała takich problemów z odzyskaniem towaru lub pieniędzy.
balbinka
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2011, 12:32

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: balbinka »

W takiej sytuacji warto iść na policję. Nie można odpuszczać oszustom! Chociaż u mnie przesyłki często giną na poczcie.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: coralie »

No właśnie inna sprawa, że Poczta Polska też ma problemy z dostarczaniem hehe dzisiaj np. przyszła do mnie do pracy paczka z ... butelką piwa o którym miałam napisać reklamę... butelka była rozbita mimo że na przesyłce była gigantyczna naklejka "kruche" czy jakoś tak. Nawet podkładka była mokra, jedynie szklanka się ostała w całości... Masakra, czasami mam wrażenie że kurierzy Poczty Polskiej grają w piłkę nożną wykorzystując przesyłki zamiast piłki. :D
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: Kenza »

Też zależy, gdzie robimy te internetowe zakupy. Jeśli to jest jakiś mało znany sklep warto poszukać opinii na necie. Na allegro natomiast teraz coraz rzadziej zdarzają się oszustwa bo też polityka strony jest surowa wobec oszustów.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: coralie »

Jak ktoś ma trochę zasobniejszy portfel to polecam sklep, który niedawno odkryłam: http://front-rows.com/ dla mnie to taki trochę polski odpowiedni net-a-porter. Można kupić ciuchy najlepszych projektantów m.in. Versace, Dolce&Gabbana, Michael Kors czy Guess.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: dafne »

Ja polecam Galbini - http://www.galbini.pl. Mają bardzo oryginalny i elegancki asortyment, jednocześnie wszystko jest takie z pomysłem. A ceny są naprawdę znośne.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: lemur »

Ja polecam też Asos. Sklep brytyjski, ale z wysyłką do Polski nie ma problemu. Ceny też ok.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: coralie »

Moja ciocia zamówiła sobie bluzkę i spódnicę w 3Suisses. Pamiętam, że jako dziecko miałam w ręku grubaśny katalog tej firmy, a potem już o niej nie usłyszałam, aż do teraz. Okazuje się, że mają całkiem fajne rzeczy. Ceny są różny - bywa że zdarzają się rzeczy naprawdę drogie, ale są też takie w normalnych cenach.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: kiziamizia »

Pamiętam te katalogi. Kiedy byłam mała oglądałam je marząc o butach na wysokim obcasie :) ale raczej niechętnie podchodzę do firm wysyłkowych, takich "katalogowych".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ruszamy na zakupy!”