wojna o futra

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: wojna o futra

Post autor: kotsimon »

Mało kto ma prawdziwą skórę :? toż wszyscy noszą przecież skaj albo coś skóropodobnego! Chyba że jacyś skubani, dziani motocykliści :D
szalonybobek
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2011, 10:17

Re: wojna o futra

Post autor: szalonybobek »

A ilu znasz ludzi chodzących w prawdziwych futrach? ;>
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: wojna o futra

Post autor: kotsimon »

No mam dwie ciocie co mają prawdziwe futra z lisa i kuzynkę, która też ma prawdziwego futrzaka ale nawet nie wiem z czego to. Generalnie jak ją w tym widziałam, to miałam wrażenie że śmierdzi :D
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: wojna o futra

Post autor: adpromo »

ehh ja osobiscie znam jedną osobę,która ma płaszcz z naturalnego futra, hmm z jednej strony ładnie to wygląda z drugiej ceny nieziemskie
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: wojna o futra

Post autor: Eewa »

Dla mnie to nie wygląda "ładnie"... a wysoka cena potwierdza tylko że ludzie którzy kupują futra mają nie po kolei w głowie. Gdy ktoś nosi prawdziwe futro to ma na czole wypisane krwią "morderca" i możecie sobie mówić co chcecie, ale taka jest prawda.
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: wojna o futra

Post autor: adpromo »

oj ale czemu odrazu uważasz, że ktoś kto nosi futro jest mordercą?
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: wojna o futra

Post autor: Eewa »

Popyt na takie luksusowe dobra napędza rynek. Gdyby nie to, że ludzie chcą to nosić, że jest takie zapotrzebowanie nie zabijano by zwierząt by zrobić z nich futra. Zabijanie na futro to atawizm, tak robili ludzie pierwotni. Cywilizowani chyba powinni ruszyć głową i pomyśleć że dla zaspokojenia ich zachcianki zginęło jakieś stworzenie. Zwierzęta mają prawdo do życia tak samo jak ludzie. Na nas nikt nie poluje, żeby zrobić z nas torebkę czy buty. Potrzeba posiadania prawdziwego futra jest głupią, nierozsądną zachcianką bo przecież żaden z nas tak naprawdę nie potrzebuje prawdziwego futra, zwłaszcza w dobie sztucznych futer, które dają tyle samo ciepła co prawdziwe (albo i więcej) i bardzo dobrze naśladują te prawdziwe.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: wojna o futra

Post autor: Eewa »

Nie chcę nikogo tu obrazić, po prostu takie są moje prywatne przekonania. Nie rozumiem po co ludziom takie zbyteczne dobra. Pozdrawiam wszystkim miłośników zwierząt ;)
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: wojna o futra

Post autor: adpromo »

no tak ale ludzie np. hodują pod futra np szynszyle i z tego żyją, czyli popyt na futra jest, poza tym moda na takie futra przychodzi z zachodu i od gwiazd:)
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: wojna o futra

Post autor: mirandas »

ja sama marzę o futrze, ale niestety przy moich zarobkach zostaje tylko pomarzyć ehh...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”