gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: lorna »

Ja znalazłam plastry z woskiem o nazwie "debiut" z veeta. Ucieszyłam się, bo faktycznie jestem debiutantką w depilowaniu woskiem, ale plastry zawodzą na całej linii, bo... co prawda nie sprawiają bólu, ale wcale nie depilują!! usuwają bardzo niewiele włosków w dodatku sprawiają, że jest się całym upapranym woskiem. No beznadzieja! Wyrzucone pieniądze. Nie kupujcie tego badziewia.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: lemur »

Ja używam plastrów z isany i są bardzo dobre, bo: są wydajne (jednym plastrem można depilować nawet dwa razy), tanie, jest ich dużo (20 sztuk) no i przede wszystkim są skuteczne i wyrywają całe owłosienie z wyjątkiem tych włosków które tak jakby rosną w różne strony. Dodatkowo chusteczki dołączone do plastrów dają sobie radę z woskiem który pozostaje na skórze.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: megan »

Ja z depilacją plastrami w ogóle mam problem, bo zawsze wyrwane zostaje część włosków a nie wszystkie. Poza tym nie wyobrażam sobie takiej depilacji okolic intymnych. Przecież tam skóra jest szczególnie wrażliwa.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: sasetka »

Ja przez jakiś czas używałam depilatora, ale miałam straszny problem z wrastającymi włoskami. Przerzuciłam się teraz na krem veet, ale włosy szybko odrastają. Wosku się jakoś boję, boli pewnie jak diabli.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: JolaZ »

Z woskiem jest tak, że jest skuteczny jeśli się go umie używać, jak ktoś nie za bardzo sobie z nim radzi to pewnie usunie tylko część włosków. A do bólu można się przyzwyczaić nie jest aż tak strasznie jak mówią niektórzy, no przynajmniej krótko trwa.
pachnaca45
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2012, 10:35

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: pachnaca45 »

Ja szczerze mówiąc zdecydowałam się na depilacje laserowa w beautifulskin i nie żałuje. Mimo, że wiąże to się z przestrzeganiem zasad przez pewien czas typu, ze nie możemy się opalać przez pewien czas i depilować woskiem czy depilatorem, ale później za to jaka wygoda! No i szczerze mówiąc porównywałam ceny w różnych salonach i jednak nie dość ze cenowo fajnie wyszło to i w praktyce jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: dalia »

Miała któraś maszynkę, co wycina włoski z z cebulką?
Mar-Kos_pl
Posty: 10
Rejestracja: 02 wrz 2012, 20:07

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: Mar-Kos_pl »

Maszynkę? Chyba miałaś na myśli depilator elektryczny. Ja go posiadam. Mam taki z nasadką masującą, ale go nie używam. Mimo tego, że raz nim wydepilowałam nogi a potem już plastrami to ciągle czuję ten potworny ból jakbym sobie odrywała skórę. Kupiłam na mar-kos.pl taki wosk w rolce. Jest w plastikowym pudełeczku, które zakończone jest właśnie rolką. Nie mam podgrzewacza więc rozpuszczam go w wodzie aż będzie płynny. Muszę przyznać, że jest o wiele lepszy niż plastry. Usuwa wszystkie włoski, jest wydajny i przyjemny w użyciu. Trochę się go bałam, ale przy nim nie czuję tego samego bólu co przy plastrach czy depilatorze.
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: Pati »

"najlepsiejszy" to jest wosk lycon ;)) pachnacy i bezbolesny
lepka21
Posty: 9
Rejestracja: 30 wrz 2012, 11:57

Re: gładka skóra... bez włosów.. gładkie nogi... DEPILACJA !

Post autor: lepka21 »

a co sadzicie o depilatorach laserowych bo mam własnie zamiar kupic RIO IPL HAIR REMOVER jest on do kupienia na stronie http://usuwaniewlosow.com.pl/. Wiem, ze cena znacznie przewyzsza zwykłe depilatory ale moze miałyście stycznośc z tym urzadzeniem i możecie mi cos doradzic ? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”