kocie oko .. cat eye

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: megan »

Dla mnie to makijaż ponadczasowy, sprawdza się w każdym sezonie, w każdej porze roku.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: joanna »

Mam takie pytanie, na filmiku tutorial z makijażem Angelina Jolie widziałam jak dziewczyna malowała czarnym eyelinerem kreskę na powiece. W ten sposób nieco powiększyła optycznie oko. Czy znacie ten sposób? Umiecie go wykonać?
Oto ten tutorial -apropos jest genialny!

Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: kiziamizia »

Tutorial niesamowity, aż przecierałam oczy ze zdziwienia, ta laska jest artystką! Po prostu maluje prawdziwy obraz na swojej twarzy. Co do tych kresek to dziwny taki pomysł. Ja i tak widzę że one tam są i wydaje mi się że gdybyś zrobiła sobie taki make up i wyszła na ulicę to wszyscy by gapili się na te kreski. Może ewentualnie spróbuj kredkę do oczu i dodatkowo ją rozetrzyj?
Kurcze, aż muszę jeszcze raz puścić ten filmik, aż mi się nie chce wierzyć, że tyle można zdziałać makijażem :o :o :o
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: dafne »

Ta dziewczyna ma na swoim koncie także makijaż w stylu Megan Fox i Kim Kardashian. Ten ostatni jej nie wyszedł wygląda jak potwór z plastiku. Angelina najbardziej udana, ale ja nie zrobiłabym sobie takiego makijażu, chyba że miałabym wystąpić w operze i widzowie z ostatnich rzędów musieliby jakoś zobaczyć mój makijaż. :D
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: JolaZ »

Film naprawdę robi wrażenie. Bardzo podoba mi się sposób w jaki ta dziewczyna wymodelowała cieniem okolice oczu. Co do kreski eyelinerem nad powieką - dla mnie to zbyt odważne.
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: Lena »

joanna pisze:Mam takie pytanie, na filmiku tutorial z makijażem Angelina Jolie widziałam jak dziewczyna malowała czarnym eyelinerem kreskę na powiece. W ten sposób nieco powiększyła optycznie oko. Czy znacie ten sposób? Umiecie go wykonać?
Oto ten tutorial -apropos jest genialny!



Joanno - ona wykonała modelaż oka po prostu - oczywiście mocno teatralny, ponieważ sama ma urodę azjatycką, więc u niej powieka ruchoma jest niewidoczna - musiała ją stworzyć. Ja na co dzień powiększam oczy w podobny sposób - robię to jednak przy pomocy cieni, nie linera. Cień nakładam nad załamaniem powieki i rozcieram. To jedna z najstarszych metod malowania oczu - tzw. banan ;)
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: joanna »

Lena dziękuję za odpowiedź bardzo! Teraz już rozumiem, dlaczego ta dziewczyna wykonała taki odważny makijaż - myślę że ja chyba nie potrzebuje aż takiego "teatralnego" rozwiązania.
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: klara »

A ja zupełnie nie umiem czegoś takiego namalować na powiece. Jak byłam młodsza próbowałam, to namalowałam czarną krechę przez pół powieki. Tak mnie to zniechęciło że już nie wracałam do tak odważnego makijażu.
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: Lena »

klara pisze:A ja zupełnie nie umiem czegoś takiego namalować na powiece. Jak byłam młodsza próbowałam, to namalowałam czarną krechę przez pół powieki. Tak mnie to zniechęciło że już nie wracałam do tak odważnego makijażu.


Nie ma się co zniechęcać - trzeba próbować - inaczej się nie nauczymy. A modelując oko można naprawdę dużo zmienić ;)
To co - pędzle w dłoń i próbujemy? :D
serduszko5
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:29

Re: kocie oko .. cat eye

Post autor: serduszko5 »

próbujemy! :)
ja używam eyelinera od miss sporty, prawda jest taka, że trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć! az się wyćwiczy cieniutką piękną kreskę :) cieniutki pędzelek też jest ważny (artdeco, maybelline mają takie, szukajcie)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”