Krem pod oczy

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: Krem pod oczy

Post autor: beautyme »

mnie ostatnio koleżanka poleciła, że bardzo dobrze działa krem pod oczy z kolagenem , nie tylko pomaga pozbywać się zmarszczek, rozświetla, pomaga zatuszować cienie pod oczami i z tego co o nim czytałam to rzeczywiście działa rewelacyjnie , może coś takiego spróbować http://www.neolagen.pl/pl/eliksir-pod-oczy
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Krem pod oczy

Post autor: JolaZ »

Ostatnio spróbowałam też kremu z olejem z nasion wiesiołka. Wygładza i uelastycznia skórę pod oczami. Nadaje się raczej do używania na noc a nie na dzień.
Szmaragdowa
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2011, 11:53

Re: Krem pod oczy

Post autor: Szmaragdowa »

ja też bardzo duzo dobrego słyszałam o tych kolagenowych produktach o których pisze beautyme, byłam na ich stronie neolagen i dużo czytałam i rzeczywiście, chyba jest dobre to serum wiele pań poleca, że im sie cienie zmniejszyły i wygładziły zmarszczki
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Krem pod oczy

Post autor: Kenza »

Ja też pisałam o tych płatkach kolagenowych tylko że do końca nie jestem pewna, czy nadają się też dla młodych dziewczyn, które borykają się tylko z cieniami a nie zmarszczkami.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: Krem pod oczy

Post autor: dalia »

O wiesiołku to ja się samych plusów naczytałam. Zresztą bardzo odpowiadał mi krem z wiesiołkiem. Ja na szczęście dużych problemów z workami i cieniami pod oczy nie mam, najczęściej to efekt niewyspania i przeważnie wystarczają sposoby domowe ( okłady z herbaty, rumianku, ogórka, pietruszki) albo po prostu te żele ze świetlikiem z Flosleku. Na worki najlepszy albo z babką lancetowatą albo ten z arniką. Nie mam specjalistycznych kremów pod oczy.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Krem pod oczy

Post autor: lorna »

Ja właśnie używam żelu arnikowego z flos lek. Mam tendencję do "worów" i opuchlizny w okół oczu a ten krem pomaga je złagodzić. Jest tani, wydajny, fajnie chłodzi. Bardzo, bardzo dobry.
malena86
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2012, 22:45

Re: Krem pod oczy

Post autor: malena86 »

Ja używam kremu pod oczy do skóry naczynkowej firmy Eco Plant. Bardzo dobrze rozjaśnia cienie pod oczami i likwiduje obrzęki. W składzie zwiera kwas kojowy, ekstrakt z arniki, cytryny i kasztanowca. Skóra pod oczami jest wygładzona drobne zmarszczki znikają. Stosowałam już wiele preparatów pod oczy kremy, żele roll-on i te tańsze i te droższe ale nie widziałam żadnej różnicy. Może trochę skóra była wygładzona ale cienie pozostały. Dopiero krem z firmy Eco Plant spełnił moje oczekiwania i naprawdę usunął cienie i worki pod oczami.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: Krem pod oczy

Post autor: dalia »

Co to jest kwas kojowy?? Jak długo stosowałaś krem, że zmniejszył widoczność zmarszczek? Akurat osobiście w znikanie zmarszczek nie wierze, to kolejna bajka ale dobrze jest zapobiegać im powstawaniu. Podobnie jak workom, cieniom - najważniejsze by skóra była dobrze nawilżona.
A ja teraz sobie testuję kremik pod oczy, również z flosleku ale do skóry wrażliwej. Nawilżenie jest! Na razie, mimo że karnawał nie miałam specjalnie problemów z workami, więc nie powiem czy w tej kwestii jest jakiś super.
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: Krem pod oczy

Post autor: Pati »

otoz to zapobieganie, a nie znikanie :-))
ja sie staram nawet kilka razy dziennie nalozyc krem pod oczy
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Krem pod oczy

Post autor: coralie »

Kilka razy dziennie?? :o Nie sądziłam, że aż tak często trzeba. A co jeśli ktoś nosi makijaż? Rozumiem, że krem zawsze nakładasz na czystą skórę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”